Cegielnia w Jankowej

To u kogo kupujesz MA ZNACZENIE. Poniżej znajdziesz garść informacji dotyczących naszej firmy, tego czym się zajmujemy, a także dlaczego to właśnie nasze produkty powienieneś wybrać. Mamy nadzieję, że zdecydujesz się nam zaufać. Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów, nie wahaj się i napisz do nas!

Piec z ułożonymi cegłami

W czym się specjalizujemy?

Jako niewielka manufaktura, naszą przyszłość oparliśmy na produktach dekoracyjnych, w dużej mierze formowanych i produkowanych ręcznie. Dzięki naszemu doświadczeniu, pasji i zaangażowaniu staliśmy się jednym z najlepszych producentów płytek ceglanych w Polsce.

 • Płytki ścienne

  Płytki Ścienne

  Chcesz podkreślić styl swojego mieszkania poprzez dodanie ściany z cegły? W naszej ofercie znajdziesz wiele propozycji płytek, zróżnicowanych pod względem faktury oraz barwy.

  Więcej
 • Płytki podłogowe

  Płytki Podłogowe

  Nasza Cegielnia posiada bogaty asortyment płytek ceglanych podłogowych. Produkujemy zarówno płytki posadzkowe do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego — doskonałe do altan i tarasów.

  Więcej
 • Płytki dekoracyjne

  Dekory

  Jako jedyni w Polsce oferujemy możliwość wykonania płytek ceglanych ze skomplikowanym wzorem. Płytki takie doskonale sprawdzają się jako pasy dekoracyjne lub jako upominki z okazji imprez rocznicowych.

  Więcej

Co nas wyróżnia?

Doświadczenie

Wieloletnia działalność na rynku umożliwiła nam zdobycie wszechstronnego i różnorakiego doświadczenie, które pozwala usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających Klientów. W branży ceglarskiej działamy od blisko 30 lat. Przez ten okres udało nam się pozyskać kilkanaście tysięcy zadowolonych Klientów.

Produkt 100% Polski

Przy prowadzeniu naszego przedsiębiorstwa kierujemy się zasadą patriotyzmu ekonomicznego. Z tego powodu, do produkcji naszych wyrobów używamy głównie materiałów pochodzenia polskiego. Ponadto, w odróżnieniu od wielu konkurencyjnych przedsiębiorstw, nasza Cegielnia jest firmą o wyłącznie polskim kapitale. Kupując u nas, wspierasz polski przemysł ceglarski!

Elastyczność

Marzysz o płytkach ceglanych, jednak nigdzie nie możesz znaleźć tych odpowiednich? Skontaktuj się z nami a na pewno Ci pomożemy! W naszej firmie pracują inżynierowie ceramiki z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem — zaufaj, że wiemy co robimy i znamy się na cegle jak mało kto. Napewno doradzimy Ci coś dobrego!

Konkurencyjność cenowa

Jesteśmy producentami wszystkich oferowanych przez nas wyrobów ceramicznych. Dzięki temu, że kupujesz bezpośrednio u producenta, masz możliwość pominięcia wszystkich marży nałożonych przez pośredników. W rezultacie cena oferowanych przez nas płytek z cegły należy do najatrakcyjniejszych na rynku.